Про нас Наші послуги Online Chat Viber WhatsApp Telegram Русский
 English  |   +38 (098) 190-70-90ViberWhatsAppTelegramSkype

Your Gate Into The American Market

START AN LLC INCORPORATE


Ласкаво просимо в MyUSACorporation.com.ua!

Коли ми заснували компанію на початку 2009 року, наша мета була простою: щоб наші колеги-підприємці з Америки і у всьому світі могли почати свій власний бізнес в Сполучених Штатах.

Швидко зростаюча, наша компанія до моменту написання цієї книги влітку 2013 року допомогла більше 10 000 підприємців з різними потребами в подачі заявок - різноманітними послугами, такими як формування і розпуск своїх компаній, отримання ліцензій та ідентифікаційних номерів платника податків, отримання документів компаній, сертифікованих як для внутрішніх, так і для іноземних операцій, і багато іншого.

Як засновників MyUSACorporation ми використовували наші знання малого бізнесу, американської адміністративній системи, а також наші технічні знання, щоб створити цю послугу, яка повинна бути кращою в своєму роді.

Легкий, доброзичливий, доступний

Що відрізняє нас від інших онлайн-розробників?

По-перше, ми пропонуємо один з найкращих сервісів в галузі. Він починається з моменту вашого контакту з нашою компанією, будь то по телефону, електронній пошті чи в чаті, і триває з легким відстеженням замовлень, повідомленнями по електронній пошті про етапи роботи і швидким виконанням вашого замовлення при мінімальних зусиллях.

По-друге, навряд чи хто-небудь в цій галузі може запропонувати ціни нижче наших, а наша система a-la-carte розміщення вашого замовлення разюче контрастує з пропозиціями на основі пакетів майже всіх інших учасників. Іншими словами, в той час як наші конкуренти намагаються змусити вас купувати речі, які вам не потрібні, ми полегшуємо вам вибір саме того, що потрібно вам, і нічого більше.

По-третє, наші постійні високі стандарти якості принесли нам приголомшливий рейтинг 9,88 з 10 від ResellerRatings.com з п'ятизірковим статусом Elite. Іншими словами, наші клієнти люблять нас.

Особлива увага до міжнародних клієнтам

Для більшості інших онлайн-розробників, що працюють в США, де основна увага приділяється внутрішньому ринку США, в той час як міжнародні клієнти розглядаються як невеликий побічний ринок.
Для нас іноземні клієнти так само важливі, як і вітчизняні, і наш сервіс був спеціально розроблений для задоволення конкретних потреб наших міжнародних клієнтів. В результаті ми користуємося великою міжнародною клієнтською базою, і тепер ми з гордістю пропонуємо наші послуги на інших мовах, крім англійської.
Для наших міжнародних клієнтів ми спеціалізуємося на отриманні сертифікатів апостиля та посольства для використання за кордоном. На веб-сайті також містяться докладні розділи з налаштування віртуального поштової адреси і номера телефону в США. Особливо корисно для ведення онлайн-бізнесу в США з-за меж США.

Нарешті, ми пропонуємо безкоштовні консультації з таких питань, як обробка банківських і кредитних карт для іноземних клієнтів, тема з великим інтересом і значимістю (на жаль, це досить складно, як ви можете дізнатися зі статті). Наші особливі зусилля спрямовані на те, щоб допомогти нашим іноземним клієнтам правильно вирішувати питання оподаткування в США.

Іншими словами, ми докладаємо величезних зусиль, щоб допомогти нашим міжнародним клієнтам з усіма вимогами реєстрації в США.

Ми, на MyUSACorporation.com.ua, з нетерпінням чекаємо вас щоб допомогти вам почати свій бізнес!
 


LLC Corporation

Звертайтеся до менеджера за кодом Купона на знижку


Відповімо на всі Ваші питання
Viber | WhatsApp  | Telegram  | Skype
Це цілком безкоштовно
Official PayPal Seal SecurityMetrics for PCI Compliance, QSA, IDS, Penetration Testing, Forensics, and Vulnerability Assessment